شیشه ء پنجره را باران شست.....

                                     

شیشه ی پنجره را باران شست

از دل ِ من ,اما چه کسی نقش ِتو را خواهد شست....!!!

                              

                                 (حمید مصدق)

/ 16 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرضیه

دوست عزیز، قلم خیلی خوبی داری دیشب تا پاسی همه نوشته هاتو تقریباخوندم و فکر کردم به تو که انسانی بوده ای که با روح پاکت به دنیا نگریسته ای و عشق را بیش از معشوق ستایش کرده ای .با قلبی عاشق که عقل را پس میزند. از خود گذشتن برای دیگری. ولی دوست من تو خود انسانی لایق عشق. اگر حریم دلت خدشه دار شود اگر روحت زخمی شود قدرت عشق ورزی هم در تو خواهد مرد. اگر تو عزیز نباشی چگونه میتوانی به دیگری عزت ببخشی؟ اگر انسانیتت پامال شود چگونه میتوانی به انسانی دیگر جان ببخشی؟

گمنام

پیرمرد امید چندانی نداشت. آمده بود مدرسه مان برای نمرات فرزندش سین جیم شود. ظهر پنجشنبه پاییزی و ما در حیاط مست بازی. موقع رفتن همه آنچیزی که شب و روز در فکرش میگذشت به ما گفت. چرایش را نمیدانم ولی خواست که برای باریدن باران دعا کنیم. اگه تا یک هفته دیگر نبارد اون و هم روستایی هایش سال بعد را باید چگونه می گذراندند. در میانه بازی گفتیم: برو حاجی حله. امشب بارون میاد" نگاهی به آسمان صاف بالای سر کرد، خندید و از در مدرسه خارج شد. غروب پنجشنبه وقتی از خواب عصرگاه بیدار شدم، سیل بارش باران شوکه ام کرده بود. من میخندیدم و فقط به چهره پیرمرد فکر میکردم. طفلکی باید از شدت خوشحالی به گریه افتاده بود.

دل آرام

انگار گاهی هر چقدر هم بخوای بی تفاوت باشی، هر چقدر هم بخوای با صدای بلند به خودت بگی "من حواسم نیست"، باز هم یه جوری و یه جایی مچ دلت گرفته میشه...

پرواز را به خاطر بسپار

من چه تنها هستم غم تنهایی را، با که می باید گفت؟ با اجاق خاموش؟! با چراغی که در آن نوری نیست؟! پشت این پنجره، باران غمی می بارد. من غرورم، گم شد در هیاهوی بزرگ این قرن در هیاهوی بزرگی که برای هیچ است.

دیالوگ های ماندگار

با خواندن دیالوگ های ماندگار سفری جالب و هیجان انگیز به دنیای جادویی سینما داشته باشید[چشمک]

ali

سلام دوست عزیز خسته نباشی وبلاگ شیک وزیبای دارید ممنون میشم 1سری به شبکه اجتماعی ما هم سر بزنید منتظر شما هستم (با تشکرکافه لایک)

جرس

چه کسی میخواهد من و تو ما نشویم؟ خانه اش ویران باد... من اگر ما نشوم، تنهایم تو اگر ما نشوی خویشتنی...[گل]

گنجشک پرگوی باغ

نگفتی چه آهنگی اومد که اینهمه تو رو زیروزبر کرد!!! البته به نظرم تو درست می گی بارون که میاد یا تو خیلی خوبی یا خیلی بد اصن میاد که این حالو به تو بده

تولدانه

ممنون برای ثبت نام در وبلاگ تولدانه. نام شما وارد شد. لطفا در صورت وجود اشکال ما را در جریان بگذارید

azad

بی جواب ماند جستنجوی من برای ترانه ای که زیر باران تو را بارانی کرد کاش میگفتی کدام ترانه بوده